EpicX

EpicX

The EPIC™ X Diodinis Lazeris yra chirurginis ir terapinis pažangios technologijos prietaisas, skirtas įvairioms burnos minkštųjų audinių
procedūroms ir dantų balinimui, taip pat naudojamas nedidelio skausmo palengvinimui.

NAUDOJIMO INDIKACIJOS

EPIC™ X prietaisą galima naudoti incizijai, ekscizijai, garinimui, abliacijai ir burnos minkštųjų audinių koaguliacijai, įskaitant marginalines ir tarpdančių dantenas ir epithelial…

EPIC™ X prietaisą galima naudoti incizijai, ekscizijai, garinimui, abliacijai ir burnos minkštųjų audinių koaguliacijai, įskaitant marginalines ir tarpdančių dantenas ir epithelial lining of free gingiva ir šioms indikacijoms:

* Ekscizija ir incizinės biopsijos

* Neišdygusių dantų ekspozicija

* Fibromos pašalinimas

* Frenektomija

* Frenotomija

* Volelio aplink preparuotą dantį plastika

* Gingivektomija

* Gingivoplastija

* Dantenų incizija (pjūvis) ir ekscizija

* Hemostazė – kraujavimo stabdymas

* Dantenų plastika apie implantus

* Incizija (pjūvis) ir absceso drenavimas

* Leukoplakija ˜ Operkulektomija

* Burnos gleivinės papilektomijos

* Pulpotomija

* Pulpotomija kaip šaknų kanalo gydymo pagalbinė priemonė

* Dantenų hipertrofijos sumažinimas

* Minkštųjų audinių plastika vainikėlio pailginimui

* Stomatito, opų, herpes ir aftų burnos gleivinėje gydymas

* Vestibuloplastika

* Audinio retrakcija atspaudui

* Minkštųjų audinių lazerinis kiuretažas

* Lazerinis chirurginis būdas užkrėstų, infekuotų, uždegiminių ir nekrozinių minkštųjų audinių pašalinimo periodontinėse kišenėse

* Periodonto kišenių valymas (pašalinimas užkrėstų, infekuotų, uždegiminių ir nekrozinių minkštųjų audinių periodontinėse kišenėse, kad pagerinti klinikinius rodiklius, įskaitant dantenų būklę, dantenų kraujavimo indeksą (būklę), zondavimo gylį, atač-mentų netekimus ir dantų paslankumą)

* Balinimo medžiagų aktyvinimas šviesa dantų balinimui

* Lazerinis balinimas ir dantų balinimas

* Lokaliam šildymui siekiant pakelti audinių temperatūrą laikinam nedideliam raumenų ir sąnarių skausmui ir sustingimui pašalinti, nedideliam artrito skausmui, raumenų spazmams, nedideliems patempimams ir pertempimams, nedideliam nugaros raumenų skausmui, laikinam padidinimui vietinės kraujotakos; laikinam raumenų atpalaidavimui.

MINKŠTŲJŲ AUDINIŲ CHIRURGIJA IR KITAS NAUDOJIMAS ODONTOLOGIJOJE

ANTGALIUKO INICIJAVIMAS: PARAMETRAI IR METODAI Daugumai minkštųjų audinių chirurginių procedūrų reikia inicijuoti pluošto antgaliuką. EPIC™ X jums primins, jei rekomenduojamas antgaliuko…

ANTGALIUKO INICIJAVIMAS: PARAMETRAI IR METODAI
Daugumai minkštųjų audinių chirurginių procedūrų reikia inicijuoti pluošto antgaliuką.

EPIC™ X jums primins, jei rekomenduojamas antgaliuko inicijavimas.

LAZERIO NUSTATYMAI ANTGALIUKO INICIJAVIMUI:

IŠ ANKSTO SUPROGRAMUOTŲ NUSTATYMŲ LENTELĖ

(*) Nurodomos endodontinių procedūrų nustatymų minimalios reikšmės, tokios kaip Pulpotomija ir Pulpotomija kaip šaknų kanalo gydymo pagalbinė priemonė.

(*) Nurodomos endodontinių procedūrų nustatymų minimalios reikšmės, tokios kaip Pulpotomija ir Pulpotomija kaip šaknų kanalo gydymo pagalbinė priemonė.

DANTŲ BALINIMO PROCEDŪRA

Norint balinti dantis su EPIC™ X lazeriu reikia šių priemonių: * EPIC™ X diodinio lazerio * Balinimo/Contour antgalio (papildomai užsakomas priedas). * LaserWhite™ 20 Balinimo gelio…

Norint balinti dantis su EPIC™ X lazeriu reikia šių priemonių:

EPIC™ X diodinio lazerio

* Balinimo/Contour antgalio (papildomai užsakomas priedas).

LaserWhite™ 20 Balinimo gelio rinkinio, BIOLASE p/n 7400030 parduodamas atskirai pakuotėse po 5.

Išsamios žingsnis po žingsnio instrukcijos, kontraindikacijos, atsargumo priemonės, ir įspėjimai yra prie LaserWhite™ 20 dantų balinimo gelio rinkinio.

Atidžiai perskaitykite instrukcijas prieš procedūrą.

SKAUSMO TERAPIJA

EPIC™ X diodinis lazeris yra skirtas suteikti beveik infraraudonųjų spindulių lazerio energiją audinių paviršiui laikinam skausmui malšinti, kai taikomas su balinimo/kontūro…

EPIC™ X diodinis lazeris yra skirtas suteikti beveik infraraudonųjų spindulių lazerio energiją audinių paviršiui laikinam skausmui malšinti, kai taikomas su balinimo/kontūro arba giliųjų audinių antgaliu. Skausmo terapijos procedūra yra procesas, kurio metu audinių temperatūra padidėja nedidelio skausmo pašalinimui, laikinam vietiniam kraujotakos padidinimui bei laikinam raumenų atpalaidavimui, kaip nurodyta naudojimo indikacijose. Paveikti raumenys ir/ar sąnariai turi būti trumpą laiko tarpą veikiami atitinkamo lygio terapinės energijos, siekiant užtikrinti veiksmingą gydomąjį poveikį. Kai kuriems pacientams gali prireikti daugiau nei vienos lazerio taikymo procedūros, arba gydymo kurso, norint gauti žymų pagerėjimą. Jei reikia, pakartokite gydymą ir gydymo metu stebėkite paciento būklės pažangą. Žiūrėkite Fitzpatrick odos tipo skalę, atliekant Skausmo terapijos procedūras. Diodo bangos ilgis turi padidintą absorbciją odos melanine, todėl pacientų su didesne melanino koncentracija odoje (tasmesnės odos tipas) odos paviršius įkaista daugiau. Pacientai, turintys didesnį melanino kiekį savo odoje gali jausti didesnį diskomfortą gydymo metu, kurį galima sušvelninti judant antgaliu, defokusuojant energiją, arba mažinant galios nustatymą.

SKAUSMO TERAPIJA – NEPAGEIDAUJAMAS POVEIKIS

Jei darbo metu šiek tiek parausta oda, tai yra normali reakcija dėl padidėjusios kraujotakos; vis dėlto, kai kada oda gali nudegti arba atsirasti pūslių. Nedelsiant sustabdykite gydymą, nuplaukite vietą vėsiu vandeniu arba uždėkite šaltą paketą ant paveiktos vietos mažiausiai 5 minutėms, po to patepkite tepalu arba papurškite. NENAUDOKITE LEDO.

 Būtina stebėti pacientus ar jie nejaučia diskomforto bei jų matomus odos pokyčius. Paraudimas atsiranda dėl padidėjusios temperatūros aplikacijos vie-toje ir geriau įsisavinančių odos savybių. Jei diskomfortas ar odos paraudimas atsiranda bet kuriuo gydymo metu, galite atlikti tokius veiksmus:

* Pajudinkite antgalį, atitinkamai pagal paveiktą anatomiją.

* Defokusuokite energiją perkeldami antgalį toliau nuo odos.

* Sumažinkite galios nustatymus.

* Sustabdykite gydymą (procedūrą).

 

SKAUSMO TERAPIJA – ĮSPĖJIMAI IR ATSARGUMO PRIEMONĖS

* Randuotas (subraižytas) audinys pasidarė dėl prastos kraujotakos ir dėl per daug įkaitusio audinio, kuris įkaito nuo kraujo tekėjimo; todėl norint išvengti perkaitimo gali prireikti sumažinti galios nustatymus.

* Pacientai, turintys švelnią ar jautrią odą, gali būti jautrūs karščiui; sumažinkite galią kiek reikia, siekiant užtikrinti komfortą gydymo metu.

* Pacientai, kuriems yra patinimas ir/ar uždegimas gali būti jautrūs karščiui; sumažinkite galią kiek reikia, siekiant užtikrinti komfortą gydymo metu.

* Negalima gydyti atvirų žaizdų.

* Raumeninis audinys esantis arčiau odos paviršiaus gali patirti didesnę šilumos absorbcija; atidžiai stebėkite odos temperatūrą ir kiek reikia sumažinkite galią.

* Pernelyg didelis riebalinis audinys gali stipriau perduoti šilumą; sumažinkite galią.

* Įvairos implantuotos medžiagos reaguoja skirtingai į lazerio energiją ir šilumą, sužinokite apie visus implantus ir jų buvimo vietą; venkite tiesioginio lazerio energijos spinduliavimo arba šilumos į implanto vietą.

* Venkite gydyti tas vietas, kuriose yra tatuiruotės.

* Netepkite tepalų, kremų, losjonų ar kaitinančių pleistrų.

 

REKOMENDUOJAMA NAUDOTI

Yra keturi pagrindiniai kintami aspektai, kurie turi įtakos skausmo terapijos procedūrų saugumui ir efektyvumui:

* Galios išėjimas.

* Atstumas nuo odos paviršiaus.

* Antgalio judėjimo diapazonas.

* Paciento odos tipas.

Aprašytas saugumas ir efektyvumas keliant odos temperatūrą gydomoje vietoje panaudojant žemiau nurodytus rekomenduojamus nustatymus. Parinkdami procedūrų parametrus, vadovaukitės asmenine klinikine patirtimi bei Fitzpatrick odos tipų skale; stebėkite pacientą ir reguliuokite nustatymus pagal reikiamą efektyvumą ir paciento komfortą.

 

GILIŲ AUDINIŲ ANTGALIO NAUDOJIMAS

Jei laikote antgalį vienoje vietoje, terapinio poveikio rekomenduojamas pradinis galios nustatymas yra 4.0W CW ir pristatomas nepertraukiamam gydymui daugiau nei 10 minučių, kai tarpinė nustatyta taip, kad taško dydis yra 30 mm. Visada stebėkite paciento reakciją; reguliuokite energiją ir/arba atstumą, pagal paciento komfortą.

 

BALINIMO/CONTOUR ANTGALIO NAUDOJIMAS

Jei laikote antgalį vienoje vietoje, naudokite 5.50W CW vidutiniškai 3 mm nuo odods paviršiaus, ar 2.75W CW liečiant odą, spinduliuojant lazerio energiją nepertraukiamai 10 minčių. Visada stebėkite paciento reakciją.