iLase

iLase

iLase™ rašiklio dydžio 940 nm diodinis lazeris, skirtas beveik visoms chirurginėms, periodontalinėms ir ortodontinėms minkštųjų audinių procedūroms

PIRMASIS PERSONALINIS LAZERIS

Priešingai nei kiti portatyvūs lazeriai, kurie turi pedalą valdymui, iLase™ yra visiškai savarankiškas lazeris. Visa galia ir kontrolė sukomponuoti į vieną įrenginį,…

Priešingai nei kiti portatyvūs lazeriai, kurie turi pedalą valdymui, iLase™ yra visiškai savarankiškas lazeris. Visa galia ir kontrolė sukomponuoti į vieną įrenginį, telpantį Jūsų delne. Kaip niekada anksčiau, gydytojaiodontologai ir higienistai galės patirti nevaržomą ir fokusuotą produktyvumą naudodamį šį lazerį.

UNIVERSALUMAS PIRŠTO PASPAUDIMU

Pagrindinis elementas iLase™ intuityviame dizaine – unikalus apgaubiantis aktyvavimo mygtukas. Ne taip, kaip paprasti mygtukai, šis mygtukas yra daugiau, kaip 2,5 cm…

Pagrindinis elementas iLase™ intuityviame dizaine – unikalus apgaubiantis aktyvavimo mygtukas. Ne taip, kaip paprasti mygtukai, šis mygtukas yra daugiau, kaip 2,5 cm ilgio ir gali būti aktyvuojamas lengvu piršto paspaudimu bet kurioje mygtuko vietoje. Maksimalų komfortą ir darbo efektyvumą krūminių dantų srityje užtikrina būtent šis iLase™ žiedinis mygtukas.

Taip iLase™ turi “laukimo” ir “pasiruošimo” režimus, kurie užtikrina, kad lazeris nebūtų atsitiktinai aktyvuotas mygtuko paspaudimu.

SUPROGRAMUOTI NUSTATYMAI, KURIE PAPRASČIAUSIAI VEIKIA

iLase™ yra idealus instrumentas 24 minkštųjų audinių ir higieninių procedūrų atlikimui. Maksimalaus efektyvumo užtikrinimui instrumente yra iš anksto suprogramuota 10 programų…

iLase™ yra idealus instrumentas 24 minkštųjų audinių ir higieninių procedūrų atlikimui. Maksimalaus efektyvumo užtikrinimui instrumente yra iš anksto suprogramuota 10 programų (galia ir pulso režimas):

Gingivalinio lovelio formavimas prieš atspaudo nuėmimą, gingivektomija, perio kišenių apdorojimas, vagelių valymas, pasaitėlių plastika, ekscizijos, aftozinės opos, hemostazei, neišdygusio danties atvėrimas, abatmento atvėrimas ir gingivoplastika.

Papildomai, iLase™ turi dvi rankinio nustatymo programas, kurias gydytojas gali susiprogramuoti pats.

Be to visos gamykloje suprogramuotos programos gali būti koreguojamos, išsaugomos ir, jei reikia vėl atstatomos.

iLase™ vienkartiniai antgaliukai gali būti lankstomi, kad galima būtų lengvai pasiekti operacinę sritį bet kurioje bornos vietoje. Biolase gamina įvairiausių diametrų ir ilgių antgaliukus. Taigi, naudotojas gali turėti vientisą instrumentą įvairiausiom procedūrom, nesirūpindamas dėl šviesolaidžio karpymo ar užtikrinimo, kad jis būtų nepažeistas.

PUIKIAI SUBALANSUOTAS. ERGONOMIŠKAS

iLase™ panaudota unikali Biolase technologija ComfortPulse™. Ji leidžia operatoriui preparuoti minkštuosius audinius naudojant trumpus lazerio spindulio pulsavimus. Rezultate – sumažinamas diskomfortas pacientui…

iLase™ panaudota unikali Biolase technologija ComfortPulse™. Ji leidžia operatoriui preparuoti minkštuosius audinius naudojant trumpus lazerio spindulio pulsavimus. Rezultate – sumažinamas diskomfortas pacientui ir poreikis anestezijai.

Preciziška iLase™ ergonomika sumažina gydytojo nuovargį. Visas iLase™ antgalis, kartu su baterija, sveria mažiau, kaip 100 g. Lazerio svorio centras suprojektuotas taip, kad jis būtų ties nykščio ir rodomojo piršto vieta, tuo stipriai sumažinant rankos, riešo bei pirštų jėgą, reikalingą naudotis iLase™

visą darbo dieną.

GALINGUMAS, KURIS VEIKIA ILGAI

iLase™ maksimalus galingumas 5 vatai ir 3 vatai, kai naudojama nuolatinė galia. Ir tai yra nenaudojant elektros, laidų ar pedalų. Ilgų…

iLase™ maksimalus galingumas 5 vatai ir 3 vatai, kai naudojama nuolatinė galia. Ir tai yra nenaudojant elektros, laidų ar pedalų. Ilgų procedūrų, tokių, kaip vagelės išvalymas (sulcular debridement), užtenka vienos pilnai pakrautos baterijos. Trumpesnes procedūras, tokias, kaip lovelio preparavimas atspaudo nuėmimui, galima atlikti keliems pacientams su pilnai pakrauta baterija.

iLase™ pakrovimo stotelė gali vienu metu krauti iki 4 iLase™ baterijų, ir baterijos gali būti kraunamos nepriklausomai ar jos prijungtos prie antgalio ar neprijungtos.

NEĮTIKĖTINA KAINA

iLase™ yra sukurtas taip, kad jo kaina būtų prieinama daugeliui gydytojų ar higienistų ir jie galėtų turėti savo asmeninį lazerinį instrumentą.

iLase™ yra sukurtas taip, kad jo kaina būtų prieinama daugeliui gydytojų ar higienistų ir jie galėtų turėti savo asmeninį lazerinį instrumentą.