MELAdoc

MELAdoc

MELAdoc etikečių spausdintuvas palengvina ir supaprastina sterilizuotų instrumentų ir tekstilės pakuočių žymėjimą ir dokumentaciją, ir suteikia galimybę atsekti partijas. Jo pagalba atspaudžiamos etiketės, kuriose nurodoma sterilizacijos data, sterilizuoto paketo galiojimo data, įkrovos numeris, sterilizatoriaus numeris ir už sterilizacijos kontrolę atsakingo darbuotojo numeris / kodas.

GREITA

MELAdoc etikečių spausdintuvas palengvina ir supaprastina sterilizuotų instrumentų ir tekstilės pakuočių žymėjimą ir dokumentaciją, ir suteikia galimybę atsekti partijas. Po…

MELAdoc etikečių spausdintuvas palengvina ir supaprastina sterilizuotų instrumentų ir tekstilės pakuočių žymėjimą ir dokumentaciją, ir suteikia galimybę atsekti partijas.

Po kiekvienos sterilizacijos atspausdinta etiketė įklijuojama į sterilizuotų instrumentų registravimo (išleidimo naudojimui) žurnalą.

Po kiekvienos sėkmingos sterilizacijos pakuotėms su sterilizuotomis medžiagomis identifikuoti prie jų priklijuojamos etiketės. Tokiu būdu išvengiama pakuotės pažeidimo (pradūrimo ar rašalo poveikio) galimybės, skirtingai nei rašant ant pakuočių rašikliais.

MELAdoc etiketės yra dvigubos, todėl kai instrumentas yra panaudojamas pacientui, viena etiketė klijuojama ant sterilizavimo pakuotės, o kita paciento kortelėje.

TIKSLU

Jo pagalba atspaudžiamos dvigubos etiketės, kuriose nurodoma sterilizacijos data, sterilizuoto paketo galiojimo data, įkrovos numeris, sterilizatoriaus numeris ir už sterilizacijos…

Jo pagalba atspaudžiamos dvigubos etiketės, kuriose nurodoma sterilizacijos data, sterilizuoto paketo galiojimo data, įkrovos numeris, sterilizatoriaus numeris ir už sterilizacijos kontrolę atsakingo darbuotojo numeris/kodas.
Trys eilutės, kiekvienoje po 12 ženklų (skaitmenų). 

PATOGU

Antrinės infekcijos kaltinimo atveju, atsivertę paciento kortelę pagal joje įklijuotą MELAdoc etiketę galima atsekti visą būtiną informaciją apie panaudotus instrumentus:…

Antrinės infekcijos kaltinimo atveju, atsivertę paciento kortelę pagal joje įklijuotą MELAdoc etiketę galima atsekti visą būtiną informaciją apie panaudotus instrumentus: sėkmingą sterilizacijos ciklą, už sterilizaciją atsakingo asmens kodą, sterilizatoriaus numerį. Informacija, susijusi su sterilizacijos data ir partijos numeriu palyginama su sterilizacijos įrašais (pvz., MELAprint 42, MELAflash CF Card-Printer arba MELAwin) ir tokiu būdu pateikiami dokumentai pagrindžiantys įrodymus, kad panaudotos priemonės buvo tinkamai sterilizuotos.